O nas
Dokumenty
Linki
Galeria
Kontakt
Zamówienie
Praca
Select Language
polishgermanenglish
O nas

S.I.T. POLSKA Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład korporacji Schmit International Transport A/S z siedzibą w Padborgu. Schmit International Transport A/S jest międzynarodowym przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, które wyspecjalizowało się w transporcie wszelkiego rodzaju towarów na terenie całej Europy.

Jako grupa dysponujemy łącznie flotą ponad stu samochodów i naczep. Nowoczesny park maszynowy posiada najnowsze wyposażenie i odpowiada obowiązującym normom ochrony środowiska. Naszym znakiem firmowym jest kompetencja i profesjonalne zorientowanie na klienta.

Nasze przedsiębiorstwo posiada idealnie zgrany zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu i spedycji. W naszej firmie rozmawiacie Państwo tylko z tym pracownikiem, który jest odpowiedzialny za państwa zlecenie. Oznacza to, że nie musicie państwo tracić swojego cennego czasu na długie oczekiwanie lub wielokrotne referowanie swoich życzeń lub próśb przed innymi pracownikami. Państwa stała osoba kontaktowa dba o miłe, sprawne i szybkie zrealizowanie zlecenia. W naszej Firmie nie tracicie Państwo czasu z winy długiej drogi decyzyjnej. My podejmujemy decyzje szybko i kompetentnie.

Naszym celem jest stworzenie najbardziej atrakcyjnej oferty transportowej dla Państwa poprzez bezpośrednie negocjacje cenowe z Klientami, z którymi współpracujemy od wielu lat. W dbaniu o Państwa interesy zapewniamy całkowitą kontrolę nad powierzonym nam zadaniem od chwili przyjęcia zlecenia do jego realizacji poprzez stały, 24-ro godzinny kontakt z pracownikami naszej Firmy.

Nasza oferta obejmuje również organizację przewozu ładunków ponadgabarytowych i specjalnych.